Источник актуальной информации – для профессионалов

Информационные и коммуникационные технологии: Инновации. Образование. Бизнес. Наука. Соцпроекты.

Среда, 12 Май 2021

Курсы валют НБУ

EUR 0
USD 0
RUR 0
Новости

13 июня 2016

Платежные системы: Технологии. Безопасность. Инновации. Киев, 14-16 июня 2016 года

Вперше в Україні, відбудеться незалежний, професійний  Форум Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації. у форматі «open professional discussion», який об`єднує інноваційно мислячих професіоналів платіжних систем та ІТ технологій, готових ділитися власними ідеями та рішеннями, а також спонукати до важливих дискусій направлених на розвиток платіжної системи країни.

Представниками Національного банку України будуть висвітлені питання щодо регулювання ринку електронних грошей в Україні та ринку небанківських платіжних послуг, адаптації до законодавства ЄС в сфері платіжних систем, аналізу інформаційної безпеки платіжних систем та запобігання і протидії шахрайству, проекту Bank ID, а також стратегії розвитку та технологічних інновацій національної платіжної системи «ПРОСТІР». 

Головною метою проведення Міжнародного Форуму є впровадження інновацій та забезпечення безпеки в галузі платіжних систем та визначення напрямів стимулювання безготівкових розрахунків в економіці країни.

Участь у відкритті Заходу із привітальним словом до Партнерів та учасників прийме Заступник Голови Національного банку України Яків Смолій.

Генеральним Партнером Міжнародного Форуму стала компанія Hewlett Packard Enterprise.

Партнерами Заходу стали такі світові лідери сфери платіжних систем, як Visa та MasterCard та  один з найбільших операторів телекомунікацій в Україні Компанія «Київстар» та інші світові лідери сфери платіжних систем та розробники ІТ технологій.

Інноваційним Партнером Форуму стала компанія Tieto, провідна світова компанія, яка представляє для фінансового сектору широкий спектр інноваційних ІТ-продуктів та послуг, що забезпечують лідируючі позицій на ринку для своїх партнерів.

Преміальними Партнерами Міжнародного Форуму Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації виступатимуть провідні світові лідери сфери ІТ: Symantec, ВРС, Check Point Software Technologies Ltd, Dell, Veritas Technologies LLC, ATM Cashpoint Group та інші,  провідні українські компанії – Автор, Інститут Інформаційних Технологій та інші.

Компанія Samsung Electronics - світовий лідер в сфері виробництва напівпровідників, телекомунікаційного та цифрового медіаобладнання, а також у сфері технологій цифрової конвергенції стала Золотим Партнером Міжнародного Форуму та вперше в Україні проведе презентацію нової платіжної платформи Samsung Pay.

Партнерами Форуму стали Американсько-Українська Ділова Рада (U.S.-Ukraine Business Council/USUBC) та Українське Державне Підприємство Поштового Зв'язку «Укрпошта». також участь у Заході візьмуть представники Світового Банку, Міжнародної Фінансової Корпорації, Американської Торгівельної Палати, Європейської Бізнес Асоціації, Варшавської Фондової Біржі.

Представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яка є провідною установою Уряду Сполучених Штатів Америки з виконання програм міжнародного економічного розвитку, зокрема надають консультації Національному банку України з Digital Financial Services та cashless, Міжнародний радник з питань мобільних грошей, Маліт Гунасекара  проведе доповідь на тему "Розвиток цифрових фінансових послуг"

Генеральним Медіа-Партнером стала Інформаційна агенція 112.ua, медіа партнерами заходу: телеканал «Перший Діловий», Finance.UA та журнал «Карт Бланш».

Міжнародний Форум Платіжні системи: Технології. Безпека. Інновації. відбудеться з 14 по 16 червня 2016 року в конференц-залах Президент Готелю за адресою: місто Київ, вул. Госпітальна, 12.

Отримати більш детальну інформацію про проведення Міжнародного Форуму, ознайомитись зі складом Організаційного Комітету Ви можете на нашому сайті its-conf.com.